Gösterilen sonuç sayısı: 26

Filtrele

Gümüş Kalın Topuklu Ayakkabı

540,00 

Metal Topuk Detaylı Abiye Ayakkabı

740,00 

Nude Rugan Taş Şeritli Topuklu Ayakkabı

640,00 

Siyah Rugan Taş Şeritli Topuklu Ayakkabı

640,00 

Somon Tek Bant Topuklu Ayakkabı

399,00 

Siyah Tek Bant Topuklu Ayakkabı

399,00 

Siyah Bantlı Topuklu Ayakkabı

470,00 

Gümüş Tek Bant Topuklu Ayakkabı

399,00 

SiyahTek Bant Topuklu Ayakkabı

399,00 

Taşlı Topuklu Ayakkabı

640,00 

Çift Kullanımlı Siyah Topuklu Ayakkabı

740,00 

Gold Bilek Detaylı Topuklu Ayakkabı

740,00 

İnci Detaylı Saten Topuklu Ayakkabı

640,00 

Metal Topuk Detaylı Abiye Ayakkabı

740,00 

Kırmızı Kalın Topuklu Ayakkabı

699,00 

Dore Kalın Topuklu Ayakkabı

540,00 

Siyah Tokalı Kısa Topuklu Ayakkabı

850,00 

Tokalı Kısa Topuklu Ayakkabı

850,00 

Tokalı Rugan Topuklu Terlik

469,90 

Bilek Detaylı Topuklu Ayakkabı

740,00 

Gümüş Taşlı Tek Bant

520,00 

Nude Rugan Tek Bant

520,00 

Kırmızı Rugan Tek Bant

520,00 

Çift Kullanımlı Mint Topuklu Ayakkabı

640,00 

Çift Kullanımlı Bej Topuklu Ayakkabı

740,00 

Kırmızı Rugan Kadın Abiye Ayakkabı

740,00 

Ayakkabı seçimi yapılırken öncelikli dikkat edilen kıyafetlerdir ve kadınlar için her zaman kıyafetlerin en özel tamamlayıcıları ayakkabılardır.

Özellikle düğün, nişan, kına, balo, parti, mezuniyet gibi özel günlerde hem ayakkabı hem de kıyafet seçimine ayrı bir önem verilir ve abiyeler her zaman en çok tercih edilen kıyafet modelleri arasında yer alır.

Abiye kıyafetlerin tamamlayıcıları ve hatta doğru ve şık bir seçim sayesinde kıyafetlerden de fazla öne çıkan seçenekler abiye ayakkabı modelleridir.

Daha çok yüksek topuklu ve şık bir görünüm sağlamak amacıyla bu ayakkabılarda farklı kalıplar tercih edilir.

Bizler de bütün bunların farkında olarak en güzel kıyafetlerinizle sizleri çok daha güzel gösterecek, aynı zamanda rahat ettirecek özelliklerde ayakkabılar üretiyor, bütün özel günlerinizde ve günlük hayatınızda abiyelerinizle birlikte kullanabileceğiniz seçenekler sunuyoruz.

Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiyeler ve abiye ayakkabıları daha çok özel gün tercihleri olduğu için alışverişlerinizi yaparken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun için abiye ayakkabı seçiminin püf noktalarını şöyle sıralayabiliriz:

Tercihte bulunurken her şeyden önce etkinliğin yapılacağı mekanın özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız.

Etkinlikler daha çok salonlarda ve kapalı mekanlarda yapılır ve buralarda zemin ekseriyetle düzdür. Bu yüzden topuk yüksekliğini istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Fakat tabanın kaydırmaz özellikte olmasına dikkat etmelisiniz.

Eğer katılacağınız etkinlik dış mekanda yapılacaksa tercihinizi çivi topuklar ya da sivri topuklardan yana değil, daha geniş topuklardan yana kullanmanızda fayda var.

Ya da platform topukları seçebilirsiniz. Bunlar engebeli alanlarda daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Eğer taşlık bir alan varsa sivri ve uzun topuklar yürümeyi, hareket etmeyi zorlaştıracak, bilek burkulmalarına dahi neden olabilecektir.

Çoğu zaman abiyelerin boydan yere kadar uzanması nedeniyle çok yüksek topuklu abiye ayakkabılarına rağbet gösterilmektedir. Fakat çok yüksek topuklu ayakkabılarda ayak öne doğru kayar ve vücut boyu ile ayak büyüklüğü arasında bir orantısızlık ortaya çıkar.

Bu nedenle abiye ayakkabısı seçerken vücut boyunuzla ayakkabı topuk boyunuzu dikkate almalı, etkinliklerde sizi rahatsız edecek tercihlerden uzak durmalısınız.

Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken detaylardan birisi etkinlik türüdür. Eğer çok uzun sürecek veya çok uzun süre ayakta kalmanızı gerektirecek bir etkinliğe katılacaksanız orta boy topuklu abiye ayakkabısı ve önü kapalı abiye ayakkabısı modelleri daha doğru tercih olacaktır.

Abiye ayakkabı modelleri seçerken elbisenizin rengi ile ayakkabınızın renginin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Tek renk ya da sade elbiselerinizi detayları daha fazla, parlak renkli, dore modellerle birleştirebilirsiniz. Işıltılı, gösterişli elbiselerinizle birlikteyse daha sade, tek renkli modelleri kullanarak denge kurabilirsiniz.

Abiye kıyafetlerin olmazsa olmazlarından birisi takılar ve aksesuarlardır. Ayakkabı seçiminde bunlar da önemlidir.

Çantalarınızın tarzı ve boyutlarıyla ayakkabı modeliniz arasında bir uyum sağlayabilir, taşlı takı ve motiflerle ayakkabınızı kombinleyebilirsiniz.

Topuklu Abiye Ayakkabı

Abiye ayakkabı modelleri arasına seçim yaparken öncelik çoğu zaman şıklığa verilse de sağlığınız ve rahatlığınız aslında daha önemlidir. Bunun için mutlaka fiziksel özelliklerinize ve ayak yapınıza uygun tercih yapmalı, kaliteli, sağlıklı materyallerden üretilmiş ayakkabıları seçmelisiniz.

Firma olarak her biri özel tasarım, farklı yükseklikte topuklara sahip, özgün seçenekler sunuyor, şıklığı, konforu ve sağlıklı yaşam tarzını uygun fiyat avantajlarıyla birleştiriyoruz.